Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Whether in the bedroom, living room or hallway: with this graceful flower in luxurious XL format, you can create a charming ambience in your home. The orchid is a symbol of love, beauty and youth. The elegant design of this wall decoration in white is additionally enhanced by golden details. In romantically and classically furnished interiors the orchid creates a stylish, feminine highlight.
- Handmade and unique: the flower of an orchid made of artificial stone is hand-painted with loving attention to detail
- Timeless design: the wall decoration in white with highlights in gold blends harmoniously into neutral and colourful interiors
- Decoration in XXL format: with a diameter of 25 cm, the exquisite orchid flower is a generously designed decoration for the wall
- Interior design ideas: appealingly decorates the hallway, lends romance to the bedroom and underlines the elegance of the living room
- Easy to hang: with a sturdy nail the decorative flower can be hung on the wall in no time
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 23 cm |
| Anchura | 24 cm |
| Profundidad | 6 cm |
| Peso | 0.63 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco |
|---|---|
| Details: | hecho a mano, horizontal |
| Imprimir catálogo: | : polyresin, para montaje en pared horizontal, hecho a mano |
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Orchid |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam |
| Topic: | Mothers Day, Spring Selection, Valentines Day, Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Abril, Mayo |
Valoraciones
Conectarse