Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This decorative mirror object in the form of a dragonfly looks surprising, unusual and demonstrates an excellent sense of style, both individually and in a group. Available in other attractive versions.
- Large, decorative mirror object in the form of a beautiful dragonfly
- Also attractive in combination with other mirrors on a wall
- A detailed work of art, lovingly crafted by hand
- The gold-coloured mirror object is even more brilliant on a coloured wall!
- Also available in other models and sizes
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 35.5 cm |
| Anchura | 45.5 cm |
| Profundidad | 4 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | hecho a mano, horizontal |
| Imprimir catálogo: | Objeto: Vidrio Reflectante, Marco: Poliresina, para montaje en pared horizontal, hecho a mano |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Comedor, Salón |
| Serie: | Mirror |
| Temporada: | Saison2019-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendario de marketing: | Mayo, Diciembre |
Valoraciones
Conectarse