Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The attractive motif mirror in the shape of a beetle is an absolute eye-catcher on any wall. The reflecting glass in combination with the golden frame gives this handmade wall decoration a refined touch. It fits wonderfully into both modern and classical home interiors. This decorative item is a must for fans of the urban jungle style. The wall decoration looks particularly impressive in combination with other motif mirrors from the series.
- Playful with mirror elements: attractive, reflecting wall decoration in the shape of a beetle
- A classy look: Here a finely crafted gold frame meets mirror glass
- Not just irresistible: the beetle can be perfectly combined with other motif mirrors from the series
- Handmade: The beetle in the urban jungle style is painstakingly handcrafted
- Easy to hang: the mirror is mounted horizontally on the wall
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 37 cm |
| Anchura | 25 cm |
| Profundidad | 6 cm |
| Peso | 0.86 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Reflectante |
|---|---|
| Details: | hecho a mano, vertical |
| Imprimir catálogo: | Frontal: vidrio reflectante, Marco: polyresin, para montaje en pared vertical, hecho a mano |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Beetle |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Tendencias: | Elegance, Modern Times |
| Tendencias 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendario de marketing: | Febrero, Mayo, Diciembre |
Valoraciones
Conectarse