Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Set sail for new shores with this Asian boat carrying a magnificent cargo of flowers and radiating pure joie de vivre! The hand-painted floral details and colourful accents give the artwork an enchanting surface texture that creates depth and vibrancy. Made on high-quality canvas, this picture becomes the radiant centrepiece of any wall – whether in the living room, bedroom or home office. The relaxed Asian style brings harmony to the room and creates an inspiring atmosphere. An extraordinary gift idea for a housewarming, enriching any interior with lightness and positive energy.
- Rectangular canvas print with floral motif in green and beige, 50 x 40 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- Large motif image with a sea of countless delicate flowers in pastel green colours on a beige background
- The hand-painted flower details and splashes of colour give the painting a pretty surface texture
- The image on a high-quality canvas print will be an eye-catcher on any wall
- Guaranteed to bring cheerfulness, good vibes and relaxed Asian style to any room – even your home office
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 40 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 0.65 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,01 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Verde |
|---|---|
| Details: | Montagematerial, Teilweise Handarbeit, cada pieza es única, vertical |
| Imprimir catálogo: | Impresión de imagen: Algodón (lona), Marco: Picéa Madera maciza Acabado natural, Otros: Pintura acrílica, para montaje en pared vertical, cada pieza es única,, |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Flower Boat |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Calendario de marketing: | Marzo, Abril, Mayo |
Valoraciones
Conectarse