Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This framed wall art impresses with a fascinating combination of geometric 3D applications and harmonious beige shades that create a calm and inviting atmosphere. The natural frame made of solid wood provides a warm setting and gives the artwork an authentic, organic touch. As a hand-painted, one-of-a-kind piece on high-quality canvas, it becomes a special highlight in any room—whether above the bed, in the living area, or in the hallway. The painting can be ideally combined with understated furniture and accessories made of natural materials to create a stylish yet cozy atmosphere.
- Framed wall art with textured details in brown, 100 x 100 x 4 centimeters (H/W/D)
- The canvas print plays with geometric 3D applications and harmonious, warm brown shades
- The solid wood frame harmoniously completes the artwork and adds a natural touch
- Placed above the bed, in the living room, or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Each mural is a hand-painted, one-of-a-kind piece on high-quality canvas
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 100 cm |
| Anchura | 100 cm |
| Profundidad | 4 cm |
| Peso | 3.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, horizontal y vertical, pintado a mano |
| Imprimir catálogo: | Tela: Algodón (lona), Pared trasera: Pino Madera maciza Acabado natural, Marco: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, Otros: Pintura acrílica, para montaje en pared horizontal y vertical, cada pieza es única, pintado a mano |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Comedor |
| Serie: | Art |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Cosy Living, Modern Times |
| Tendencias 2: | Cosy – Nature, Modern – Living |
Valoraciones
Conectarse