Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A work of art with a sense of style - this mural makes a statement in a muted colour palette. The abstract composition in a warm natural tone meets contrasting accents in black and brings a modern calm to the room. Whether as an eye-catcher above the sideboard, as a harmonious finish above the bed or as a structure-giving eye-catcher in the hallway and office - this all-rounder can be staged in a variety of ways. Particularly beautiful in combination with linen, warm wood or other natural materials. Arranged as part of a picture wall or on its own, it gives the wall surface depth, character and a touch of urban gallery aesthetics.
- Modern canvas painting in beige and black, 120 x 90 x 3.8 centimetres (H/W/D)
- The abstract details and appliqués in black create unique contrasts against the beige background
- Placed above a console, bed or in the living area, the artwork creates a calm, inviting atmosphere
- Artfully painted by hand on a high-quality canvas canvas
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 90 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, horizontal y vertical, pintado a mano |
| Imprimir catálogo: | : Algodón (lona), Pared trasera: Pino Madera maciza Acabado natural, : Pintura acrílica, para montaje en pared horizontal y vertical, cada pieza es única, pintado a mano |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse