Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A real eye-catcher for modern rooms - this stunning glass picture combines art and luxury in one masterpiece. The harmonious color combination of gold and red radiates warmth and elegance, while the expressive female motif impresses with its attention to detail. Discreet rhinestones and the fine golden frame add a glamorous crown to the work of art. Whether in a stylish living room, an exclusive bedroom or an upscale hallway - this picture will attract everyone's attention and lend any room a special atmosphere. Ideal for anyone who wants to integrate art into their living environment.
- Impressive glass picture with female motif in gold and red, 100 x 100 x 5 centimeters (H/W/D)
- This mural impresses with its effective motif and warm, elegant colors
- Fine rhinestones and the slim frame in gold add a glamorous finishing touch to the work of art
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 100 cm |
| Anchura | 100 cm |
| Profundidad | 5 cm |
| Peso | 3.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Imprimir catálogo: | Impresión de imagen: Algodón (lona), Frontal: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, Marco: Polistirol, para montaje en pared horizontal, uso vertical horizontal, |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Saint |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Christmas |
Valoraciones
Conectarse