Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A true masterpiece that lets the charm of Audrey Hepburn shine in a modern, glamorous light. This framed glass picture combines elegance and sophistication in a unique work of art. The soft blue and silver nuances harmonize perfectly and set stylish accents. Sparkling rhinestones and the delicate silver frame give the picture a luxurious look. Ideal for setting accents in an elegant living room or a minimalist room. It blends seamlessly into any modern interior and is guaranteed to be an eye-catcher in any setting.
- Framed glass picture with women motif in blue and silver, 80 x 120 x 3.6 centimeters (H/W/D)
- The glass picture shows the iconic Audrey Hepburn in a modern, glamorous way
- Glittering rhinestones and the slim silver frame add a glamorous finishing touch to the artwork
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 4 cm |
| Peso | 8.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Turquesa |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Imprimir catálogo: | Impresión de imagen: Papel Papel impreso, Frontal: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, Pared trasera: Papel, Marco: Polistirol, Elementos decorativos: Vidrio Claro, para montaje en pared horizontal, uso vertical horizontal, |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Muse |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Fathers Day, Home Office, Mothers Day |
Valoraciones
Conectarse