Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Fashion attitude meets neon glam: this picture makes a real style statement with its cool portrait, self-confident charisma and exciting light effects. The simple frame in deep black provides a modern contrast, while bright LED accents in rich pink literally breathe life into the wall. Ideal as an eye-catcher above a sideboard or sofa, the artwork also looks great in the hallway or dressing area. Particularly effective in combination with dark furniture, metallic details or clean interiors. A highlight for anyone who wants to set the scene rather than simply decorate walls.
- Framed mural with female motif in red with LED effect, 120 x 80 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The stylish motif of a blonde woman with an expressive gaze and rich, warm colors embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink light up the wall
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, Illuminant type LED, Number of illuminants 1, max. 4.8 Watt, Illuminant included, Illuminant not replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 5.3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Rojo |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, horizontal, largo del cable |
| Imprimir catálogo: | Acrilonitrilo butadieno acrílico, 80 cm largo del cable, para montaje en pared horizontal, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Fancy Lady |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse