Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Fashion attitude meets neon glamour: this image makes a real style statement with its cool portrait, confident charisma, and exciting lighting effects. The simple frame in deep black provides a modern contrast, while bright LED accents in rich pink literally breathe life into the wall. Ideal as an eye-catcher above a sideboard or sofa, this artwork also looks great in a hallway or dressing room. Particularly effective in combination with dark furniture, metallic details, or clean interiors. A highlight for anyone who wants to stage their walls rather than simply decorate them.
- Framed wall picture with female motif and LED effect, 75 x 55 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- The stylish motif of a blonde woman with an expressive gaze and rich, warm colors embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink make the wall glow
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, LED light source type, number of light sources 1, max. 4.8 watts, light source included, light source not replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 75 cm |
| Anchura | 55 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 2.1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,26 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo, Multicolor, Rojo |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, horizontal, largo del cable |
| Imprimir catálogo: | Acrilonitrilo butadieno acrílico, 80 cm largo del cable, para montaje en pared horizontal, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Fancy Lady |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse