Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A true work of art for any home: this large wall mural fascinates with its minimalist motif, which shows two hands delicately forming a heart. The fine lines and clear contrast of black and white give the design an elegant depth. Perfect for creating an eye-catching feature in any room, whether modern or classic. The picture adapts seamlessly to different living styles and creates stylish accents above the couch, in the hallway or above the bed.
- Large wall picture with frame in black, 102.8 x 72.8 x 3 centimeters (H/W/D)
- The motif of the two hands in the shape of a heart inspires with its delicate lines
- The simple design in white and black blends into any room and living style
- Printed on art paper and front made of ESG safety glass
- Easy horizontal wall mounting thanks to pre-assembled picture hooks
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 102.8 cm |
| Anchura | 72.8 cm |
| Profundidad | 3 cm |
| Peso | 3.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Negro |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Imprimir catálogo: | Impresión de imagen: Papel Papel impreso, Marco: Polistirol, para montaje en pared horizontal, uso vertical horizontal, |
| Especiales: | Deals, En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse