Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Urban flair with a touch of extravagance: this framed picture combines trendy graffiti style with a humorous wink. Colorful details, cool typography and trendy motifs create a dynamic composition that charges modern interiors with energy. The slim frame in gold provides a clear finish and allows the picture to make an impact without taking center stage. Perfect above sideboards, in open-plan living concepts or as a stylish accent in the hallway. Particularly effective in combination with a concrete look, clean furniture or shiny metal surfaces - for an interior that shows character.
- Großes Wandbild in Gelb und Pink mit goldenem Rahmen, 70 x 160 x 4 Zentimeter (H/B/T)
- The mural shows an unusually designed dollar bill in bright colors
- Glittering rhinestone appliqués and the slim frame in gold add a glamorous finishing touch to the work of art
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes a stylish highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 70 cm |
| Anchura | 160 cm |
| Profundidad | 4 cm |
| Peso | 5.3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, horizontal |
| Imprimir catálogo: | imagen: Papel Papel impreso, Frontal: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, Marco: Polistirol, : Vidrio Claro, para montaje en pared horizontal, uso vertical horizontal, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Graffity |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Fathers Day, Mothers Day, Wild Summer |
Valoraciones
Conectarse