Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Statements on the wall send a witty, hidden message or, as here, a tongue-in-cheek message. They brighten up any room with their creative, colourful and cheerful design, giving your home a distinctive, personal atmosphere. Perfect for giving your mood a boost every day!
- Rectangular picture with a message in portrait format, 70 x 50 x 4 cm (H/W/D)
- For every modern style of furnishing, thanks to the light frame in a wood look
- Not too big and not too small, the ideal portrait format for wall decoration
- Mounted on robust MDF board for a wall decoration which will give years of pleasure
- The picture hooks mounted on the back make mounting on the wall child’s play
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 70 cm |
| Anchura | 50 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 1.4 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Rojo |
|---|---|
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Slogan |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse