Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Art meets character: this large-format glass picture brings charming retro vibes into your home with its stylized muse, geometric shapes, and softly coordinated colors. The combination of artistic expression and modern clarity creates an exciting accent that makes walls in bedrooms, living rooms, or entryways shine. The brilliant motif on high-quality ESG safety glass looks like a painting, yet remains light and contemporary thanks to its frameless appearance. Equipped with pre-mounted hooks, the picture can be hung quickly and easily – ideal for anyone who wants to combine color, form, and individuality.
- Colorful glass picture in retro style, 120 x 80 x 0.4 centimeters (H/W/D)
- An artistic muse, geometric shapes, and harmonious colors exude modern retro vibes
- Placed above the bed, in the living area, or in the hallway, the picture becomes an unusual highlight
- A crisp, clear motif laminated onto ESG safety glass – a high-quality eye-catcher
- Thanks to the pre-mounted hooks, the frameless wall picture is easy to install
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 0.4 cm |
| Peso | 9.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Rojo |
|---|---|
| Details: | horizontal |
| Imprimir catálogo: | Imagen: Polipropilen, Frontal: 4 mm Vidrio Vidrio de suguridad Laminado, para montaje en pared horizontal |
| Especiales: | US-Fit |
| Serie: | Muse |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Spring Selection |
Valoraciones
Conectarse