Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This colourful glass picture exudes pop art charm and creates a modern, lively atmosphere in any room. The artistically designed motif of a woman combines retro aesthetics with a fresh, creative twist, making it an eye-catching feature above a sofa, bed or in an entrance area. Strong pink and yellow tones add bright accents, while the glossy finish subtly highlights the details. Combined with integrated LED effects, this creates a fascinating interplay of light and colour that literally makes walls shine. Ideal for filling living areas with personality, setting creative accents or simply creating atmosphere – a stylish statement that charmingly combines design, colour and atmosphere.
- Pop art-style glass picture with LED effects in pink and yellow, 39 x 39 x 1.5 centimetres (H/W/D)
- The artistic female motif in pop art style exudes modern retro flair
- Rich colours and detailed design make this picture an eye-catcher above the sofa, bed or in the entrance area
- The glossy finish and extraordinary LED effects in bright colours make every wall shine
- 230 V, 50/60 Hz, light source type halogen, number of light sources 1, light source included, light source not replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 39 cm |
| Anchura | 39 cm |
| Profundidad | 1.5 cm |
| Peso | 0.86 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, largo del cable, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Acrilonitrilo butadieno acrílico, Marco: Polistirol, 180 cm largo del cable, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, parcialmente desmontado, |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse