Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Art meets atmosphere: this framed wall art combines expressive aesthetics with subtle lighting effects. The portrait of a woman with an intense gaze is both powerful and mysterious, while geometric details lend the motif a contemporary depth. The simple black frame draws attention to the essentials – complemented by warm LED effects that give the image a luminous aura. Ideal as a highlight above the sideboard, in the hallway, or as a stylish statement in the bedroom. In modern interiors, it creates an exciting mix of gallery flair and atmospheric lighting.
- Framed wall picture in black with LED effect, 80 x 80 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The stylish female motif with an expressive gaze and geometric accents embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual, warm LED effects make the wall glow
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, light source type LED, number of light sources 1, max. 4.8 watts, light source included, light source not replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 3 cm |
| Peso | 3.25 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, horizontal, largo del cable |
| Imprimir catálogo: | Acrilonitrilo butadieno acrílico, Marco: Polistirol, 80 cm largo del cable, para montaje en pared horizontal, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, |
| Serie: | Muse |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse