Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Artistic geometry for your walls: this set of three framed pictures combines clear shapes with vibrant colours, bringing lively dynamism to your interior. The geometric motifs are modern, playful and stylish at the same time – perfect for filling rooms with energy and expressiveness. Whether arranged individually or presented as a harmonious ensemble, the prints create effective accents that provide variety and inspiration. The light wood-effect frame subtly complements each motif and makes the set versatile and easy to combine. Thanks to the pre-mounted hooks, wall design is uncomplicated, creative and can be done in no time at all.
- Set of 3 framed pictures with geometric designs, each measuring 40 x 30 x 3 centimetres (H/W/D)
- With geometric shapes and vibrant colours, the pictures bring colourful dynamism to your interior
- The set of 3 pictures can be placed individually or as a harmonious ensemble in any room
- The light wood-effect frame harmoniously complements each piece of art
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40 cm |
| Anchura | 30 cm |
| Profundidad | 3 cm |
| Peso | 1.65 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Imprimir catálogo: | Impresión de imagen: Papel Papel impreso, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Laminado, Marco: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, para montaje en pared vertical, uso vertical vertical |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Wild Summer |
Valoraciones
Conectarse