Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Motivation for your wall: This set of two framed pictures combines stylish black and white typography with inspiring messages that bring positive energy and modern lightness into your home. Whether arranged individually or presented as a harmonious duo, the prints create accents that invite you to pause, reflect and smile. The black frame with subtle wood grain gives the ensemble an elegant yet cosy touch and makes it versatile for combining with both modern and classic interiors. Thanks to pre-mounted hooks on the back, wall decoration is quick and easy with no additional effort required.
- Set of 2 framed pictures with lettering in black and white, each 60 x 40 x 3 centimetres (H/W/D)
- The charming lettering brings a touch of positivity and motivation to the interior
- The set of two pictures can be placed individually or as a harmonious ensemble in any room
- The black frame with natural wood grain stylishly completes the artwork
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 60 cm |
| Anchura | 40 cm |
| Profundidad | 3 cm |
| Peso | 1.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,14 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Negro |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Imprimir catálogo: | Impresión de imagen: Papel Papel impreso, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Laminado, Marco: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, para montaje en pared vertical, uso vertical vertical |
| Especiales: | En stock |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Fathers Day |
Valoraciones
Conectarse