Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
When antique aesthetics meet neon vibes, the result is a work of art with an absolute wow factor. The iconic sculpture of a classic hero is reinterpreted in pop art style - with a bubble gum bubble, explosion of color and an extra portion of wink. The integrated LED effect in bright pink literally lights up the scene and creates stylish highlights in the room. Perfect for modern interiors with a sense of humor, a bold use of color or urban loft flair. The picture looks particularly cool above sideboards, in hallways or as a bright contrast to clean walls. Art with a kick - an eye-catcher that is guaranteed not to be overlooked.
- Framed mural with unusual motif with LED effect, 120 x 80 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- Classic art meets modernity: this mural attracts everyone's attention with its pop-art style motif
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink make the wall glow
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, Illuminant type LED, Number of illuminants 1, max. 4.8 Watt, Illuminant included, Illuminant not replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 120 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 5.4 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rosa |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, horizontal, largo del cable |
| Imprimir catálogo: | Acrilonitrilo butadieno acrílico, Marco: Polistirol, 80 cm largo del cable, para montaje en pared horizontal, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico Blanco, |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse