Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The sea? Or a pond? Sand banks? Or withered water lilies? The moon's cone of light? Or wafts of mist? The oil painting Into The Night reveals something different to every viewer and tells a different story to everyone. The romantic silence it radiates is also fascinating.
- An oil painting in a spectacular size.
- Hand-painted in wonderfully cool colours.
- A decorative haven of tranquillity that charms the eye.
- The XL format makes it particularly suitable for small rooms.
- An invitation to daydream.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 210 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 4.8 cm |
| Peso | 13.2 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,18 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Azul, Blanco |
|---|---|
| Details: | pintado a mano |
| Imprimir catálogo: | :, imagen:, Marco: abeto madrea maciza acabado natural, pintado a mano |
| Especiales: | Deals, En stock, US-Fit |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Abstract A |
| Temporada: | Saison2018-2 |
Valoraciones
Conectarse