Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
With its textured applications in fresh shades of green, this glass adds a lively accent to any table. Ideal for water, juices or cocktails, it brings a touch of freshness and style to any occasion. The design blends harmoniously with plain or colorful tableware sets and creates a playful, modern look. Whether for everyday use or special occasions, this glass combines functionality and elegance and can be integrated into a wide variety of table arrangements.
- Clear champagne glass with green details, 26 x 7 x 7 centimeters (H/W/D)
- Versatile use for sparkling wine, Prosecco or cocktails - ideal for stylish occasions and special moments
- Thanks to the textured applications in refreshing shades of green, the glass is comfortable to hold
- Harmonizes wonderfully with plain or coloured tableware sets and creates lively accents in the interior
- The champagne glass with a capacity of 320 ml is perfect for sparkling refreshments
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 26 cm |
| Anchura | 7 cm |
| Profundidad | 7 cm |
| Peso | 0.153 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Verde |
|---|---|
| Details: | cantidad relleno |
| Imprimir catálogo: | Vidrio Tintado, 320 ml cantidad relleno |
| Especiales: | Deals, En stock, US-Fit |
| Habitación: | Cocina, Comedor |
| Serie: | Confetti |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse