Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This console combines filigree design with functional elegance. The material mix of steel and safety glass creates a modern, airy look that blends effortlessly into different living styles - from minimalist to urban. Whether as a stylish shelf in the hallway, a discreet organizer in the bedroom or a chic stage for decorative highlights in the living room - its striking shape makes it the perfect interior statement. Freestanding or placed on the wall, it brings structure and lightness to any room.
- Steel console with glass shelves in greige, 80 x 85 x 30 centimeters (H/W/D)
- A stylish upgrade for hallways, bedrooms or living areas
- The two shelves offer space for everyday objects, books and decorative items
- Adapts to any living style with its minimalist look and can also stand freely in the room
- A basic piece for eternity thanks to the high-quality material mix of robust steel and toughened safety glass
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 85 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 9.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado |
| Imprimir catálogo: | Pie/Pies: Acero pulverizado, Estante: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, 20 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock, Reducción de precios |
| Serie: | Loft |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
Conectarse