Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The sensational Calmar console will be an exciting head-turner in a holiday home by the sea or in an urban flat furnished in a luxurious maritime style. With its textured surface and countless suction cups, the octopus figure looks almost real. It is made of artificial stone, which allows for a particularly detailed depiction of the sea dweller. The console table measures 84.5 x 124 x 30 cm ( H/W/D) and is supplied fully assembled.
- Flamboyant furnishing style: with its unusual octopus design, this is exactly the right console table for design fans
- Ideal for the beach house: the console table fits in perfectly with creative and maritime furnishing styles.
- Sturdy frame in black wood and an octopus made of artificial stone in silver
- An eye-catcher in the living room, hallway or bedroom
- Generous storage space: favourite decorations, vases, bowls and the shell collection find ample room on the 124 cm wide and 30 cm deep top
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 84.5 cm |
| Anchura | 124 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 28.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,44 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro, Plata |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | poliresina, Marco: lacado, 20 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Serie: | Calmar |
| Temporada: | Saison2021-2 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse