Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Is that art - or can we use it? Both! Because these seven mirrored cubes make up a console table - a radiantly beautiful showpiece and pure luxury! With its width of one and a
half metres, it offers plenty of space for displaying your favourite objects. In addition it provides storage space with three drawers. Highly convenient!
- Mirrored console table in sculptural style
- A spectacular variant of the sideboard, luxurious and elegant design at its best!
- A glamorous highlight for the living room or hallway - and an appropriate stage for selected favourite objects
- Brings more light and interesting reflections into the room thanks to the many mirror surfaces
- An absolute keypiece that gives any interior an upgrade
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 140 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 72.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,58 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Reflectante |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, push-to-open |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Tablero de fibra densidad media Acabado natural, Frontal: Vidrio Reflectante, Cajón: 3 x push-to-open, 50 kg capacidad de carga máxima |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Corredor, Salón |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse