Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Add a touch of modern luxury to your living room with our exclusive Divine designer lowboard. The clean-lined body in cool brown and the gently rounded corners harmonise perfectly with the matt metal-look surface. The front is made of solid ash wood, giving the lowboard a natural charm and enhancing any living area. The spacious compartments with their practical soft-close function offer both aesthetic and functional storage space.
- Brown wooden lowboard, 56.5 x 200 x 42 cm (H/W/D)
- Anything but boring! The modern styling of the living room lowboard comes as a surprise with its many skilful design details
- Lacquered ash wood in a dark shade of brown gives this piece of furniture a warm appearance
- The four doors open and close smoothly thanks to the soft-close function
- The four large compartments offer plenty of storage space
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 56.5 cm |
| Anchura | 200 cm |
| Profundidad | 42 cm |
| Peso | 58 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,68 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris, Marrón |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, cierre suave (soft-close), parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Frontal: Fresno Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Pie/Pies: Fresno Madera maciza Contrachapado, 50 kg capacidad de carga máxima, cierre suave (soft-close), parcialmente desmontado |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Divine |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Living |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse