Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Sculpturally shaped fronts with a three-dimensional effect and a shiny chrome finish give the Carino series an expressive, modern character. Clean lines, a delicate black frame and handle-free surfaces create a light, high-quality look with a sophisticated design. As a modern lowboard, this piece of furniture adds a functional component to the series and offers generous storage space for technology, magazines or decorative accents – ideal for stylishly structured living areas with a statement factor.
- Modern lowboard in silver and black, 50 x 151 x 39 centimetres (H/W/D)
- The three-dimensional design of the fronts in a shiny chrome finish creates an extraordinary look
- The lowboard with three spacious compartments offers practical storage space for technology, magazines or decorations in any living area
- The slim black frame gives the lowboard a light appearance and is made of sturdy steel
- The practical push-to-open function allows effortless opening and a high-quality, handle-free look
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 151 cm |
| Profundidad | 39 cm |
| Peso | 26.65 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, push-to-open |
| Imprimir catálogo: | Carcasa y frontal: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pie/Pies: Acero pulverizado, Puerta: Acero cromado, Puerta: push-to-open, 100 kg capacidad de carga máxima |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Carino |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Loft |
| Calendario de marketing: | Junio |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse