Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This lowboard sets exciting accents with its shiny silver fronts in a three-dimensional look. The black lacquered carcass and the filigree feet create a sophisticated contrast and a floating lightness. The handleless doors with push-to-open function conceal generous storage space for crockery, home accessories or technology. Whether as a stylish media console in the living room or as an extravagant sideboard - this statement piece blends perfectly into modern, minimalist or luxurious living concepts and harmonizes particularly well with glass, metal and velvety textiles.
- Designer lowboard in silver and black, 45 x 180 x 40 centimeters (H/W/D)
- The three-dimensional design of the shiny silver fronts creates an extraordinary, modern look
- The body and slim legs made of black lacquered wood create a modern contrast
- Three spacious compartments create flexible storage space for crockery, decorations or media devices in the living room
- The push-to-open system allows effortless opening and gives a high-quality, handleless look
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 180 cm |
| Profundidad | 40 cm |
| Peso | 41 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,50 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado, push-to-open |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Fresno Madera laminada Contrachapado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pie/Pies: Fresno Madera laminada Contrachapado, Puerta: 4 Stück Acero inoxidable lacado, Puerta: push-to-open, 100 kg capacidad de carga máxima, montado, push-to-open |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Caldera |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Loft |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse