Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Sculpturally shaped fronts with a three-dimensional effect and a shiny chrome finish give the Carino series an expressive, modern character. Clean lines, a delicate black frame and handle-free surfaces create a light, high-quality look with a sophisticated design. The compact chest of drawers complements the series with flexible storage space for books, accessories or everyday items, while also serving as a stylish bedside table with an urban touch.
- Small chest of drawers in silver and black, 50 x 40 x 39 centimetres (H/W/D)
- The three-dimensional design of the fronts in a shiny chrome finish creates an extraordinary look
- Offers practical storage space for books, accessories or everyday items and also works perfectly as a bedside table
- The narrow feet in black give the bedside table a light appearance and are made of sturdy steel
- The practical push-to-open function allows effortless opening and a high-quality, handle-free look
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 40 cm |
| Profundidad | 39 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,04 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, push-to-open |
| Imprimir catálogo: | Carcasa y frontal: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pie/Pies: Acero pulverizado, Puerta: 2 Stück Acero cromado, Puerta: push-to-open, 100 kg capacidad de carga máxima |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Dormitorio |
| Serie: | Carino |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Loft |
| Calendario de marketing: | Junio |
Valoraciones
Conectarse