Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
With the Waves Multi decorative cushion you can add a refreshingly colourful focal point to your living area. The wavy structure on the front features different colours, while the back of the cushion is plain. The cover has a practical zip, so you can easily remove it. The 45 x 45 x 5 cm (WxHxD) cushion demonstrates your flair for trends and enriches almost any interior style.
- A fluffy decorative cushion with a wave pattern and filling included
- Bright colours and the Pop Art style make the sofa cushion an instant head-turner
- A removable cover made of wool, cotton and synthetic fibre with a zip fastener
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 20 cm |
| Peso | 0.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | con cremallera, limpieza en seco |
| Imprimir catálogo: | : 45 % Algodón, 25 % Lana, : 100 % Algodón, 30 % Poliéster, : 100 % Poliéster, limpieza en seco, con cremallera |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Lava |
| Temporada: | Saison2021-1 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Septiembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse