Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A stylish decorative cushion that combines floral romance with glamorous chic: Lush peonies in warm color nuances unfold their full expressiveness on a deep black background and look almost as if they have been painted. The shimmering cover in a sophisticated velvet look gives the accessory a luxurious look, while the golden fringed edge adds a touch of extravagance. Whether as an elegant highlight on the sofa, an opulent addition in the bedroom or a sophisticated accent in the reading chair - this decorative cushion makes a skillful statement and can be wonderfully combined with gold details, dark tones or other velvet textures. A must-have for style-conscious interiors with character.
- Elegant decorative cushion with floral motif, 45 x 45 x 12 centimetres (H/W/D)
- The beautiful peonies in warm tones stand out against the black background
- A luxurious upgrade for sofas, armchairs and beds thanks to the shimmering cover in a soft velvet look
- The extravagant fringed edge in gold creates an elegant overall look
- Cover removable with zipper, filling cushion already included in the scope of delivery
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 0.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, con cremallera, hecho a mano, lavado a mano |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster (aspecto aterciopelado), Relleno: 100 % Poliéster, hecho a mano, cada pieza es única, lavado a mano, con cremallera |
| Especiales: | En stock |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse