Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A stylish accent with a moment of brilliance: this decorative cushion creates elegant highlights in the interior with its sophisticated motif and refined fringing. The shimmering fabric gives sofas, armchairs or beds a luxurious touch and adds that certain something to the living room ambience. Particularly effective in combination with velvet, metallic accessories or furniture in dark tones. As a soloist or in a mix with other cushions in gold, black or cream, it brings depth and sophistication to any interior. A glamorous home accessory that combines comfort and design in a charming way.
- Elegant decorative cushion in gold and blue, 45 x 45 x 12 centimetres (H/W/D)
- Adds glamorous accents with its elegant color combination and minimalist leaf motif
- A luxurious upgrade for sofas, armchairs and beds thanks to the shimmering cover in a soft velvet look
- The extravagant fringed edge in gold creates an elegant overall look
- Cover removable with zipper, filling cushion already included in the scope of delivery
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 0.59 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Azul, Oro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, con cremallera, hecho a mano, lavado a máquina |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster, : Poliéster, hecho a mano, cada pieza es única, 30 °C lavado a máquina, con cremallera |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Temporada: | Saison2022-1 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas |
Valoraciones
Conectarse