Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This decorative cushion combines exotic charm with stylish elegance. The graceful leopards in white stand out artfully against the deep green background with tropical leaves. The fine border in black rounds off the design harmoniously and gives the accessory a luxurious touch. Perfect for adding a touch of extravagance to sofas, armchairs or beds - ideal for modern living environments with a touch of wildness and elegance.
- Green decorative cushion with leopard motif, 45 x 45 x 12 centimetres (H/W/D)
- Exudes jungle flair with a delicate leopard motif and tropical plant elements
- A luxurious upgrade for sofa, armchair and bed thanks to the soft cover in muted green
- The extravagant fringed edge in black creates an elegant overall look
- Cover removable with zipper, filling cushion already included in the scope of delivery
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 0.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Negro, Verde |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, con cremallera, hecho a mano, limpieza en seco |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster (aspecto aterciopelado), : 100 % Polipropilen, hecho a mano, cada pieza es única, limpieza en seco, con cremallera |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Dormitorio, Salón |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Agosto |
Valoraciones
Conectarse