Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This luxurious decorative cushion with faux fur cover adds cheerful accents in bright colours and brings life to any living area. Dynamic patterns and warm colours create an inviting, cosy atmosphere that encourages you to linger. The fluffy, soft surface ensures cosy moments of well-being and turns your sofa, favourite armchair or bed into a comfortable retreat. Thanks to its vibrant colour composition, the cushion can be combined in many ways – whether with neutral textiles for subtle highlights or with contrasting accessories for eye-catching statements. A decorative highlight that skilfully combines style, comfort and cosiness, giving every room a harmonious yet dynamic atmosphere.
- Luxurious decorative cushion with faux fur cover in bright colours, 45 x 45 x 6 centimetres (H/W/D)
- Dynamic patterns and warm colours create a cosy, inviting atmosphere
- A luxurious upgrade, whether on the sofa, in your favourite armchair or on the bed
- The fluffy, soft surface ensures cosy moments of well-being
- Removable cover with zip fastening, filling cushion included in delivery
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 0.52 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,13 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | con cremallera, limpieza selectiva |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster (aspecto aterciopelado), Relleno: 350 g Algodón, con cremallera, limpieza selectiva |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Glammer |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse