Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A real statement piece with the wow factor: this extravagant cushion brings a breath of fresh air to the interior with its wild zebra motif and abstract shapes in bright colors. Sparkling details made from handmade ornaments add a touch of glam and make the accessory a highlight on the couch, lounge chair or day bed. The soft, velvety fabric not only invites you to lean back, but also adds a stylish touch of extravagance to any feel-good oasis. Particularly cool in a mix with plain-colored textiles or on patterned sofas in a maximalist style. A decorative eye-catcher with character - charmingly wild and luxurious at the same time.
- Colorful decorative cushion with zebra motif, 45 x 45 x 25 centimeters (H/W/D)
- The zebra, surrounded by abstract motifs and shapes in bright colors, sets wild and unusual accents
- Detailed, glittering handmade ornaments lend the cushion extravagance and modern glamour
- A luxurious upgrade for sofa, armchair and bed thanks to the velvety soft cover
- Cover removable with zipper, filling cushion already included
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 20 cm |
| Peso | 0.69 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | con cremallera, hecho a mano, limpieza selectiva |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster, Relleno: 100 % Poliéster, Elementos decorativos: 100 % Terciopelo, hecho a mano, con cremallera, limpieza selectiva |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Fantasy |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse