Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A cushion like a small work of art: the interplay of black and white meets a lively texture reminiscent of patterns inspired by nature. The soft fabric adds comfort, while the dynamic design fills modern rooms with movement and character. On a sofa, armchair, or bed, it adds stylish accents without being overpowering. Especially in minimalist or urban interiors, it unfolds its effect as a calm eye-catcher—harmonious, expressive, and with a touch of casual elegance.
- Textured decorative cushion in black and white, 10 x 45 x 45 centimeters (H/W/D)
- The contrast between black and white and the unique surface texture add a modern touch
- The velvety soft cover ensures comfort on the sofa, armchair, or in bed
- The cushion fits perfectly into minimalist, modern, and urban living styles
- Removable cover with zipper, filling cushion included in delivery
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 0.56 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,13 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | con cremallera, limpieza selectiva |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster (aspecto aterciopelado), Relleno: 350 g Algodón, con cremallera, limpieza selectiva |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Salón |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse