Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Elegance meets practical sophistication: this box set impresses with its elegant textile cover in a refined stingray skin look, which adds a stylish touch in warm beige. The matt shimmering handles and the delicate, gold-coloured decorative strip made of titanium-coated steel add glamorous highlights and give the ensemble a modern, luxurious look. Ideal for creating order with style – perfect for shelves, cupboards or as a decorative storage solution in the living room or study. Particularly effective in combination with natural wood tones, velvety fabrics or metallic accessories, which skilfully round off the look.
- Set of 3 large boxes with hinged lids in beige
- The boxes impress with their coated textile cover in an elegant beige stingray skin look.
- Handles and gold-coloured decorative strips made of titanium-coated steel add a touch of glamour
- The perfect way to elegantly store cables, documents and other treasures
- Individual dimensions of the boxes: 6 x 25 x 15 cm small, 9 x 36 x 21 cm medium, 12 x 46 x 26 cm large
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 13 cm |
| Anchura | 46 cm |
| Profundidad | 26.5 cm |
| Peso | 3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige |
|---|---|
| Details: | grande, medio, pequeño |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Tablero de fibra densidad media Lacado, Tirador: Acero recubierto de titanio, Revestimiento: Textil recubierto con poliuretano, 6 x 25 x 15 cm pequeño, 9 x 36 x 21 cm medio, 12 x 46 x 26 cm grande |
| Serie: | Classy |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse