Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
There are lamps where the bulb plays just as big a role as the body of the lamp itself. This LED light bulb is intended for such flamboyant models - its ribbed surface and silvery glass are a small work of art.
- A silvery shimmering XL bulb with LED technology - and dimmable!
- Highly practical: a bulb and lighting object in one!
- You simply take an attractive lamp base with a textile-sheathed cable and you've got a perfect pendant lamp
- Style trick: several riffle ball lights hanging in a row
- For this lighting sculpture DIY fans can build themselves a base with lamp socket
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 24.5 cm |
| Anchura | 15.2 cm |
| Profundidad | 15.2 cm |
| Peso | 0.54 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata |
|---|---|
| Details: | extras, regulable |
| Imprimir catálogo: | acero lacado, vidrio tintado lacado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Birne |
| Temporada: | Saison2019-1 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse