Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Elegant storage space in a quartet: this set of four beautifully designed chests brings stylish organization to the interior. In soft beige with gold-colored details, the design exudes pure elegance - perfect for modern glam looks with a touch of vintage charm. The textured leather-look surface provides additional depth, while shiny steel elements create sophisticated accents. Whether as decorative storage for favorite accessories, a stylish organizer in the home office or an eye-catcher on sideboards - the versatile boxes can be ideally combined with warm earth tones, marble or glass and add a luxurious twist to any room.
- Set of 4 chests with hinged lids in beige and gold
- Made of wood and with a coated textile cover in a leather look, the chests in soft beige are as functional as they are stylish
- Golden steel elements, the textured surface and elegant edging add a glamorous touch
- Versatile use, as a decorative object or to elegantly store cables, documents and other treasures
- Individual chest dimensions: 22.50 x 40.50 x 22.50 cm small, 28.50 x 48.50 x 28.50 cm medium, 34.50 x 56.50 x 34.50 cm medium, 40.50 x 64.50 x 40.50 cm large
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 41 cm |
| Anchura | 65 cm |
| Profundidad | 41 cm |
| Peso | 20.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,16 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grande, medio, montado, pequeño |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Tablero de fibra densidad media Lacado, Partes laterales: Tereftalato de polieteleno, Tiradores: Acero lacado, Revestimiento: 100 % Poliéster, 100 % Textil recubierto con poliuretano, 10 kg capacidad de carga máxima, 5 kg capacidad de carga máxima, 3 kg capacidad de carga máxima, 5 kg capacidad de carga máxima, montado, 22,50 cm pequeño, 28,50 cm medio, 34,50 cm medio, 40,50 cm grande |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse