Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Functionality meets stylish design! This set of four boxes transforms everyday storage into a stylish design statement. The shiny silver surface with three-dimensional structure creates a modern, luxurious look, while the robust steel stands for durability. Perfect for elegantly storing cables, documents or personal treasures - whether in the office, living room or bedroom. Particularly effective in combination with glass and metal elements or as a contrast to warm wood tones in an industrial or contemporary style.
- Set of 4 modern boxes in silver
- The three-dimensional design in shiny silver creates an extraordinary, modern look
- Made from robust, durable steel
- The perfect way to store cables, documents and other treasures in style
- Sizes of the individual boxes: 20 x 40 x 25 cm small, 48 x 30 x 20 cm medium, 30 x 58 x 35 cm medium, 35 x 68 x 40 cm large
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 36 cm |
| Anchura | 68.5 cm |
| Profundidad | 40.5 cm |
| Peso | 21.75 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grande, medio, montado, pequeño |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Tablero de fibra densidad media Lacado, Cierre: Tereftalato de polieteleno, Revestimiento: Acero lacado, 10 kg capacidad de carga máxima, 5 kg capacidad de carga máxima, 3 kg capacidad de carga máxima, 5 kg capacidad de carga máxima, montado, 20 x 40 x 25 cm pequeño, 48 x 30 x 20 cm medio, 30 x 58 x 35 cm medio, 35 x 68 x 40 cm grande |
| Serie: | Caldera |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Loft |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse