Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
While others are still discussing where they're going, you have long since arrived - because the most exclusive favourite bar is located right there in your living room. With chrome feet, a shimmering upholstered front and a counter made of black glass it could have made a career in the old Hollywood. Cheers! Matching bar stools are also available.
- Bar in glamorous retro design.
- The material mix is particularly elegant: chrome, velvet and coloured glass.
- There are generous compartments for glasses and bottles on the inside.
- True luxury for the living room.
- Charming even in the office - as a small espresso bar.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 106 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 48 cm |
| Peso | 46.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,60 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Eucalipto Tablero de fibra densidad media Lacado, Encimera: Vidrio Tintado, Estante: Tablero de fibra densidad media Engrasado, Apoyapiés: Acero cromado, Botellero: Tablero de fibra densidad media Engrasado, Revestimiento: 100 % Poliuretano, Funda: 100 % Poliéster, Encimera: 25 kg capacidad de carga máxima, Estante: 15 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Bar, Salón |
| Serie: | After Work |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Calendario de marketing: | Diciembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse