Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A stylish all-rounder that combines comfort with practical functionality. The delicate bouclé cover in soft white creates a sophisticated, cozy look, while the black metal legs with gold accents add a touch of glamour to the interior. As an elegant seat, the bench invites you to linger, while its fold-out design offers discreet storage space for home accessories, cushions or favorite books. Perfectly placed in the hallway, living room or bedroom, this piece of furniture can be combined in a variety of ways and creates charming accents with a modern, luxurious flair.
- Folding upholstered bench with bouclé cover in white, 50 x 111 x 41 centimeters (H/W/D)
- The soft bouclé cover in delicate white creates a harmonious, elegant look
- The black legs made of robust steel add a glamorous touch with golden details
- The fold-out bench creates stylish storage space for blankets, books or accessories
- Flexible use - as a cozy seat or as a stylish shelf
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 111 cm |
| Profundidad | 41 cm |
| Peso | 13.4 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, mit Stauraumfunktion, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Acabado natural, Funda: 100 % Poliéster, Relleno: 28 kg/m³ Espuma de poliester Poliéster, Patas: Acero lacado, Acero recubierto de titanio, 120 kg capacidad de carga máxima, desmontado, parcialmente desmontado, |
| Temporada: | Saison2022-2 |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse