Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A magical pattern of circles carved into the wood with a fine line. The front of this square cabinet, which stands on a filigree steel frame, looks like a work of art. The four asymmetrically arranged doors with modern push-to-open technology conceal generous compartments for crockery and glasses. A key piece.
- Spectacular cupboard with star qualities.
- With an artistic circular pattern on the solid wood front.
- A glamorous highlight for the dining room, living room or library.
- Just as suitable as a home bar as it is as a safe for personal treasures or as a cupboard for crockery.
- Can also be used as a room divider.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 150 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 40 cm |
| Peso | 91.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,92 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Natural, Oro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, hecho a mano, montado |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Acacia Madera maciza Encerado, Pie/Pies: Acero lacado, Estante: Acacia Madera maciza Lacado, Puerta: Mango Madera maciza Encerado, Tiradores: Acero lacado, Estante: 15 kg capacidad de carga máxima, 25 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, montado, Cuidado y mantenimiento: Art. 25030 Cera mantenimiento madera natural |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Circulo |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse