Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A piece with soul: the mango wood doors are worked by hand in such a way that they show a play of colours like oxidised metal. This turns the simple, rectangular sideboard into a special piece of furniture in the industrial style with striking feet in a graphic look.
- A sideboard in the industrial style, which as a unique specimen has its very own character due to the door fronts artfully designed by hand
- A metal body with wooden doors, which show an exciting colour gradient in the Oxy look
- A friend for life: timeless design language and warm colours ensure comfort
- What is practical can also be stylish: lots of things can be stowed here. Oxy is also attractive as an unusual TV board
- A homely piece of furniture with a casual finish that can be easily combined with other furniture in wood and natural colours.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 150 cm |
| Profundidad | 41 cm |
| Peso | 57.3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,55 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Multicolor |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Acero pulverizado, Pie/Pies: Acero pulverizado, Estante: Acero pulverizado, Puerta: Mango Madera maciza Lacado, 60 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Comedor, Salón |
| Serie: | Oxy |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Cosy Living |
| Tendencias 2: | Cosy – Lounge |
| Calendario de marketing: | Enero |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse