Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Dark ash wood, brass-coloured stainless steel and a graphic form - that's pure harmony. However, the Osaka sideboard allows itself a little flamboyance, for example in the form of the fittings. The name of the furniture series indicates this: Osaka is inspired by the aesthetics of Japan. Further items of furniture available.
- A 4-door storage miracle known as a sideboard.
- Particularly attractive details: metal frame and rods as fittings.
- The harmonious mix of wood and metal also looks good in front of patterned wallpaper.
- A classic, but not at all classical.
- When decorating, please use the less is more principle.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 180 cm |
| Profundidad | 40 cm |
| Peso | 73.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,83 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero inoxidable cepillado, Estructura: Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Fresno Chapa de madera Lacado, Tiradores: Acero inoxidable cepillado, Placa de cubierta: 25 kg capacidad de carga máxima, Estante: 15 kg capacidad de carga máxima |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Comedor, Salón |
| Serie: | Osaka |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
| Calendario de marketing: | Enero, Mayo |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse