Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This sideboard masterfully combines modern design with excellent craftsmanship. The elegant body made of deep black wood is interspersed with bronze stainless steel strips, giving it a luxurious look. Whether in the living room, hallway, or dining area, the sideboard not only offers generous storage space but also adds stylish accents. The harmonious combination of fine materials and clean lines makes it an eye-catcher in any room. Combined with minimalist furniture or as a contrast to vibrant colors, it always looks elegant and understated. A real highlight that impresses both functionally and aesthetically, enriching rooms with clean lines and refined charm.
- Elegant sideboard made of wood in black with gold details, 83 x 160 x 45 centimeters (H/W/D)
- Geometric front details made of stainless steel make this sideboard a visual highlight
- The black lacquered wood body with its characteristic grain lends a natural warmth
- The combination of wood and metal materials combines durability with contemporary elegance
- 4 spacious compartments provide flexible storage space for tableware, decorations, or media devices in any living area
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 83 cm |
| Anchura | 160 cm |
| Profundidad | 45 cm |
| Peso | 70.1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,69 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Oro |
|---|---|
| Details: | altura ajustable, capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Carcasa y frontal: Tablero de fibra densidad media Lacado, Frontal: 4 Stück Acero inoxidable lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Pie/Pies: Acero pulverizado, Estante: 2 Stück Tablero de fibra densidad media Lacado, Estante: altura ajustable, 100 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Serie: | Lago |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse