Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The furniture from the Giorgio collection skillfully combines sophisticated design and cozy elegance. Expressive wood meets elegant glass accents, lending depth and a touch of glamour to the overall look. Rounded lines and delicate metal legs create a modern lightness that still exudes down-to-earth charm. This sideboard offers generous storage space behind a stylish façade – perfect for crockery, books, or everyday accessories. The surface is ideal for decorative arrangements with vases, lamps, or personal favorite pieces. Inside, the collection scores with plenty of space for favorite pieces and everyday helpers – outside with a look that leaves an impression. Ideal for stylish living concepts that value character, comfort, and quality.
- High-quality wooden sideboard with glass top, 80 x 145 x 42 centimeters (H/W/D)
- Body and fronts made of high-quality walnut veneer, which captivates with its natural warmth and distinctive grain
- The cover plate made of colored, dark glass is particularly easy to clean and creates a luxurious, modern look
- Six spacious compartments behind four doors offer generous storage space for technology, magazines, or decorations
- The slim stainless steel feet ensure stability and durability and a high-quality appearance
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 80 cm |
| Anchura | 145 cm |
| Profundidad | 42 cm |
| Peso | 58 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,56 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Carcasa y frontal: Nogal Tablero de fibra densidad media Lacado, Pared trasera: Tablero de fibra densidad media Lacado, Placa de cubierta: Vidrio Tintado, Pie/Pies: Acero inoxidable lacado, Estante: 2 Stück Tablero de fibra densidad media Lacado, Puerta: 3 Stück Nogal Tablero de fibra densidad media Lacado, Marco: Acero inoxidable lacado, Placa de cubierta: 25 kg capacidad de carga máxima, Estante: 10 kg capacidad de carga máxima, parcialmente desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Giorgio |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse