Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A carpet that shows its colors: with its vibrant pattern of bold, flowing tones, this floor favorite is a real eye-catcher. The generous surface not only adds stylish accents, but also gives living, sleeping, or dining areas a feeling of warmth and liveliness. The soft surface made of pure cotton impresses with its pleasant feel and natural charm. At the same time, the equally high-quality backing ensures a harmonious living environment. The carpet looks particularly beautiful in combination with simple furniture, natural materials, or bold color accents—a statement for anyone who dares to use col
- Large carpet with flowing pattern in bright colors, 1 x 300 x 200 centimeters (H/W/D)
- A dynamic, flowing interplay of colors in radiant, rich tones
- With its generous dimensions, it stylishly completes sofa landscapes, dining rooms, or sleeping areas
- The soft top made of 100% cotton ensures a high-quality look and a pleasant feel
- 100% cotton backing for a natural feel – we recommend using an anti-slip underlay
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 1 cm |
| Anchura | 300 cm |
| Profundidad | 200 cm |
| Peso | 23.4 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | copetudo, hecho a mano, limpieza selectiva |
| Imprimir catálogo: | Parte inferior: 100 % Algodón, Parte superior: 100 % Algodón, hecho a mano, limpieza selectiva, copetudo |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | New Wave |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Wild Summer |
Valoraciones
Conectarse