Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A natural treasure! A classically woven cotton carpet with an abstract motif that contrasts beautifully with floorboards or parquet floors.
- Abstract designer rug in rectangular format.
- Discreet and harmonious, yet with its own character.
- Natural furnishing: fabric with high cotton content.
- Large format - ideal under larger dining tables and seating groups.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 1 cm |
| Anchura | 200 cm |
| Profundidad | 300 cm |
| Peso | 13.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris, Negro |
|---|---|
| Details: | limpieza selectiva, tejido |
| Imprimir catálogo: | : 100 % algodón, : 90 % algodón, 10 % poliéster, , |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Abstract |
| Temporada: | Saison2018-1 |
Valoraciones
Conectarse