Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Luxury appeal and sophistication. A little glamour never hurt anyone. This dining table could also be a modern piece of furniture sculpture in a museum. It makes an impact with its creative refinement and elegant, slightly eccentric touch. The 13 mm thick safety-glass table top is supported by two artistically shaped, gold-coloured legs. The table is perfectly suited for a glamorous and eclectic interior, and provides a touch of Hollywood appeal. This enhances the star quality of your furnishing.
- Rechteckiger, großer Glastisch mit dekorativ-geschwungenen, goldenen Stahl-Beinen für bis zu 8 Personen
- Ein echtes Showpiece fürs Ess- oder Wohnzimmer, bringt luxuriösen Flair ins Zuhause
- Ein Tisch, der trotz seiner Größe fein und elegant im Raum wirkt
- Als Esstisch genauso eindrucksvoll wie als großer Schreibtisch
- Perfekt geeignet für eine glamourös-eklektische Einrichtung und das Extra an Hollywood Appeal
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 75 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 200 cm |
| Peso | 81 kg |
| Volume (imballato) | 0,52 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Sala da pranzo |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Trasparente |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Tavolo: 13 mm Vetro Vetro di sicurezza temperato, Gambe:, 40 Kg, |
| Serie: | Gloria |
| Speciali: | In magazzino, Riduzione di prezzo, US-Fit |
| Stagione: | Saison2016-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Retro Elegance |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi