Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Why only one coffee table when you can have two? A coffee table set simply looks more expansive, more homely and more sophisticated, especially if it is a small circular table with a shiny silver steel frame and a mirrored top. Wire is available in different versions.
- Set of two round silver-coloured side tables with mirrored tops.
- A perfect pair for large seating groups and lounge corners.
- The floor remains visible thanks to the filigree construction of the table - this looks light and spacious.
- Its straight and timeless look makes these side tables popular mix and match candidates.
- Wire is a series of couch and side tables that is available in many variants.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 33.5 cm |
| Larghezza | 69.5 cm |
| Profondità | 69.5 cm |
| Peso | 13.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,22 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Argento, A specchio |
| Details: | larga scala, massima capacità di carico, piccolo, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Tavolo: Vetro, 10 Kg,, 30,50 x 60 x 60 cm, 33,50 x 69,50 x 69,50 cm |
| Serie: | Wire |
| Speciali: | Deals, In magazzino, Riduzione di prezzo, US-Fit |
| Stagione: | Saison2019-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi